Paylaş

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Sezer Mimarlık; Mimari Proje, Statik Proje, Elektrik Projesi, Mekanik Projesi, Peyzaj Projesi, Prefabrik Ruhsat – İmalat Projesi, Danışmanlık, Saha Uygulamaları ve Kontrolü, Altyapı ve Üstyapı Taahhüt işleri ve Proje Yönetimi Hizmetleri sunmaktadır. Sezer Mimarlık Özellikle sanat-mimarlık-kent bütünleşmesini sağlamaya çalışan kolaboratif ve fonksiyoncu bir tasarım yaklaşımını benimsemiştir.

Taahhüt Hizmetleri

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar. Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, için gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır. Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir. Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj proje çalışması, başarılı sonuçlar elde edilmesinde en önemli safhadır.Deneyimli proje ekibiyle doğru ihtiyaç analizi, etkili planlama ve tasarım süreçlerini başarıyla harmanlayarak mükemmel projelere imza atar. Hazırlanan projelerin görselleri autocad, photoshop, 3d max ve sketchup gibi programlar yardımı ile müşterilerimize sunularak müşterilerimizin peyzaj projelerinin son hali hakkında önceden bilgi sahibi olmaları sağlanır.

Peyzaj projelendirmesi, yapısal ve bitkisel olmak üzere iki aşamada uygulanır. Her iki aşamanın eksiksiz ve tam randımanlı yapılması beklentinin üstünde sonuçlar elde edilmesi hem de maddi kayıpların oluşmaması için çok önemlidir.Proje ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra sert peyzaj, peyzaj yapıları, inşaatı, otomatik sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri, bitki-toprak-çim temini, ahşap uygulamaları, Şelale-süs havuzu- gölet imalatları gibi uygulamaları deneyimli ekipleriyle gerçekleştirir… Uygulama sonrası periyodik bakımlar yapılarak bahçelerin, uzun yıllar bakımlı yaşam alanları olarak korunması sağlanır.

Danışmanlık Hizmetleri

Şirketimiz, İnşaat Mühendisliği Kontrollük ve Danışmanlık hizmetinde deneyimli mühendisler ve teknik personeli ile, gerekli teknolojik donanımlarla hizmet vermektedir. Firmamızın kalite anlayışı, ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek innaat Mühendisliği Kontrollük ve Danışmanlık hizmetlerini hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktır.

Projeniz ister tasarım aşamasında, ister uygulama aşamasında olsun; kafanızdaki tüm soruları yanıtlamak, ihtiyacınızın olduğu noktalarda size destek olmak ve tecrübelerimizi paylaşmak için buradayız.

Plan – Proje Hizmetleri

Mimari, Statik, Mekanik, Elektrik ve Peyzaj departmanlarımızın disiplinler arası çalışmaları, projelendirme sürecini hızlandırmakla beraber, ortaya daha sağlıklı projeler çıkmasını sağlar.

Kullandığımız entegre yazılımlar ile proje disiplinleri arasındaki uyum en üs düzeye çıkartılmaktadır. Bu sayede imalat süresinde oluşabilecek hataların önüne geçilebilmektedir.